Archiv článků ze dne: 2.3.2020

Aktuálně ke koronaviru

V souladu s vyjádřením MŠMT a Hygienické stanice hlavního města Prahy ve věci šíření koronaviru Covid‑19 zatím jako škola nepřistupujeme k žádným mimořádným opatřením. Žáci byli dnes ráno poučeni o nutnosti zvýšeného dodržování hygienických zásad.

Zítra bude rozhodnuto o účasti žáků naší školy (5. – 9. ročník) na festivalu Jeden svět na školách.

Doporučujeme, abyste i nadále sledovali aktuální informace.

Vyjádření MŠMT ke koronaviru

Doporučujeme, abyste i nadále sledovali aktuální informace.

Níže zveřejňujeme stanovisko Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy k celé problematice.

(Pokračování textu…)