Archiv článků ze dne: 3.3.2020

Zeměpisná olympiáda

V letošním školním roce se všichni žáci druhého stupně poprvé zúčastnili Zeměpisné olympiády – vědomostní a dovednostní  talentové soutěže. Žáci z 6. až 9. ročníku v rámci hodin zeměpisu obdrželi test, který vyplnili podle svých možností za pomoci atlasů i tabulek. Do obvodního kola 22. ročníku soutěže postoupil ve své kategorii Patrik Cvrk (VIII. A), který úspěšně reprezentoval naši školu – porazil všechny soupeře z okolních základních škol a stupně vítězů mu unikly těsně.

Čtvrté místo je vynikající výsledek, který ocenili spolužáci potleskem v hodině zeměpisu a organizátor soutěže knižní cenou se zeměpisnou tematikou. Gratulujeme a těšíme se na příští ročník Zeměpisné olympiády!

Tomáš Hromádka

Reportáž TV Prima – dezinfekce školy

V jídelně naší školy proběhla o víkendu preventivní dezinfekce. Pokračovat se bude v celé budově základní školy již tuto sobotu. (Reportáž TV Prima 28. 2. 2020)