Archiv článků ze dne: 16.3.2020

Provoz školy v dalším období

Vážení rodiče,

vyhodnotili jsme systém zadávání učiva z předešlých dnů. Na základě našich posbíraných zkušeností, zpětných vazeb od Vás i od dětí jsme upřesnili pravidla pro zadávání úkolů a on-line výuku.

Všichni učitelé budou s Vašimi dětmi, v nižších ročnících i s Vámi, podle těchto pravidel komunikovat.

Ve škole bude v pracovní dny pravidelná služba od 8,00 do 12,00 hodin. Můžete nás kdykoliv kontaktovat e-mailem nebo telefonicky (mezi 8,00 – 12,00).

Nastalá situace není jednoduchá pro žádnou ze zúčastněných stran. Přejeme hodně klidu, zdraví a pevné nervy.

Jarní výzdoba

Děti, rodiče i přátele školy měla potěšit jarní výzdoba, kterou jsme nainstalovali v minulém týdnu na nádvoří školy. Krásně kvetoucí jarní květiny můžete obdivovat jenom na naší fotografii. Škola zůstává i v následujícím týdnu zavřená a děti se vzdělávají doma.

Foto: Tomáš Hromádka