Archiv článků ze dne: 18.12.2020

1.A-Zvířátkové vánoce

Dnes jsme ozdobili stromky zvířátkům. Jako ozdoby jsme použili jablíčka, mrkev, piškoty a další jedlé dobroty. Byl objeven i zvláštní rolničkový strom.

Nahlédněte …

Přeji Vám i Vašim dětem klidné svátky. RK

(Pokračování textu…)

Vánoční přání

Vážení rodiče, vážení učitelé, milé žákyně, milí žáci,

dovolte mi,  abych se touto cestou připojila k vánočním přáním dětí  šestých, devátých a prvních tříd, které tradičně připravují předvánoční setkání. Před letními prázdninami jsme si jako zdatní lodivodové přáli dovézt své lodě do klidného přístavu, v němž začneme náš “normální” všední život. Dnes po uplynutí 109 dnů od začátku nového školního roku, kdy jsme se pohupovali na vlnách prezenčního a distančního vzdělávání, bychom opět rádi zamířili do bezpečnějších vod. Neztrácejme víru a naději, že se naše touhy splní. Přeji Vám, ať najdete pod betlémskou hvězdou světlo lásky, pohody a lidské sounáležitosti, ať Vás v novém roce doprovází dobrá nálada, přicházejí jen ušlechtilé myšlenky, potkáváte laskavé lidi, a především nesmíme zapomenout na to nejdůležitější, a to je pevné zdraví.

Eliška Jančíková

Vánoční pozdravy

Milé maminky, milí tatínkové, milé babičky a milí dědové, kamarádi,

každý rok pro vás před Vánocemi ve škole připravujeme výstavu, kavárnu a vánoční představení. Letos jsme to vymysleli jinak. Šesťáci pro vás pod vedením svých třídních připravili krátké video s vánoční písničkou. S deváťáky jsme to pojali jednou vesele, nazpívali a nakřičeli jsme vánoční písničku „V jeslích dítě spinká“, podruhé jsme zahráli na dojemnou notu, navštívili jsme prvňáčky a četli jim vánoční pohádky. Tahle videa jsme zabalili a poslali vám je sem. Snad se vám náš vánoční dárek bude líbit. Má totiž jednu velkou výhodu: můžete ho rozbalit třeba stokrát!

Krásné a klidné Vánoce vám přejí děti a učitelé ZŠ Charlotty Masarykové.

(Pokračování textu…)