Červnový mix 7.A

Konec školního roku jsme měli velice pestrý.

15. 6. jsme navštívili Animárium v Písku, kde si děti s předem vytvořenými loutkami a vymyšleným příběhem natočily krátký film.

Školu v přírodě (20. – 24. 6.) jsme měli poměrně dobrodružnou, ale velice povedenou. Poznali jsme oblast Českého ráje v okolí Malé Skály, jezdili jsme na koloběžkách, lezli po výškách i raftovali po Jizeře. Paní sklářka, paní Andělová, nám ukázala, jak se vyfoukává sklo. Také počasí nám vyšlo skvěle a my se vrátili spokojení a plní zážitků.

Ve středu před vysvědčením jsme vyrazili na bojovku do Prahy. Prošli jsme oblast Petřína, Hradčan a Malé Strany. Dověděli jsme se spoustu zajímavostí od paní průvodkyně a děti plnily zadané úkoly. Na závěr jsme si zašli na výbornou zmrzlinu.

Přejeme všem krásné prázdniny!

Ada Hrstková a 7. A