Čtvrťáci na lyžáku – 1. den

Máme za sebou 1.den na horách. Přesun autobusem probíhal velmi hladce, byli jsme tu za chvilku. Pak čekala děti dobrodružná cesta k chalupě. Dlouhá byla téměř 4 kilometry a chvílemi to dost klouzalo 🙂 Ubytovali jsme se a k obědu si dali svíčkovou. Po poledním odpočinku jsme šli na sjezdovku, kde nás čekalo rozřazení do skupin. Před večeří byl delší čas na dovybalení, regeneraci, stolní fotbálek, Bang …. Při přesunu na večeři se nám naskytl krásný výhled na vrcholky, za které zapadalo slunce. K večeři jsme si dali sekanou s bramborovou kaší. Poté si děti sedly na chvilku k deníkům a zapsaly své dnešní zážitky. Pak už jen výsledky dnešního lyžařského snažení….. 4 družstva: Bojovníci, Neviditelné ještěrky, Eskymáci, Ropuchy.

Děti  byly skvělé 🙂

Teď už jsou všichni v pyžamech a za chvíli se chodbami rozezní píseň ohlašující večerku 🙂

Tak ahoj zase zítra.