Nejnovější články

Závěrečné práce páté třídy

Prezentace závěrečných prací dětí z 5. třídy probíhaly letos dva dny, protože páťáků bylo opravdu hodněí. Termín 8. a 9. června byl vybrán geniálně:  8. 6. totiž byly zrušeny roušky ve třídách, a tak bylo nejen dobře slyšet, ale i poznat, kdo prezentuje i komu se prezentace líbí. A líbily se všem. Porotě, rodičům, spolužákům. Potlesk a dotazy neměly konce. A není divu – všechna témata byla zajímavá a děti prezentovaly tak, že by mnohý profesionál záviděl.  Naši páťáci jsou všichni moc šikovní a my jsme na ně pyšní. Pár snímků z úterních obhajob to dokazuje. Ivana Motýlová

Informace k provozu školy od 8. června 2021

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy dnes informovalo, že v návaznosti na jednání vlády ČR dne 7. června 2021 bylo vydáno:

Mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví k používání ochranných prostředků dýchacích cest s účinností  od 8. 6. 2021, kde se oproti současnosti mění následující:

Žáci a studenti nemusí během výuky mít nasazen ochranný prostředek dýchacích cest (respirátor ani roušku), a to při vzdělávání po dobu, kdy sedí v lavici nebo jsou jinak usazeni; uvedené platí ve všech krajích s výjimkou Jihočeského kraje, Libereckého kraje a Zlínského kraje. Při ostatních aktivitách ve škole(např. režim o přestávkách, při příchodu a odchodu ze třídy) zůstává stejný režim jako doposud.

Pedagogičtí pracovníci nemusí během výuky mít nasazen ochranný prostředek dýchacích cest (respirátor ani roušku), a to při poskytování vzdělávání obecně; uvedené platí ve všech krajích s výjimkou Jihočeského kraje, Libereckého kraje a Zlínského kraje. Při ostatních aktivitách ve škole (např. režim o přestávkách, při příchodu a odchodu ze třídy) zůstává stejný režim jako doposud.

Celý text opatření, kde jsou i informace týkající se škol v přírodě, najdete na stránkách Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy.

Vybíráte ideální cestovní kancelář pro dovolenou v Řecku? Tady jsou – je jich šest.

Milí čtenáři našeho školního webu, jsme rádi, že jste nám po celou dobu distanční výuky zachovávali svou přízeň a stále nás poctivě čtete.  Rádi bychom vás odměnili, a proto vás jako první informujeme o exkluzivní nabídce cestovních kanceláří po starověkém Řecku, které se jako houby po dešti vyrojily v 6. B. Je jich 6, jak jinak v 6. třídě, a je to jako na zavolanou, protože se začínají rozšiřovat možnosti cestování – i po Řecku.

Nabídky našich cestovek jsou velmi lákavé cenově i svou atraktivitou. Přesvědčte se sami.

CK Papa tour – video: https://www.youtube.com/watch?v=yiO-xnr8u4I

CK_Papa tour_brožura