Novinky z Rodinného centra Chuchle

Dobrý den všem,

Chuchli začaly ochromovat viry a bakterie všeho druhu, ale my se nemocemi zastrašit nedáme a máme pro vás program i na leden.

 

Ve středu 22. 1. od 8:30 hodin DOPOLEDNÍ JÓGA

Kurz bude otevřen při dostatečném počtu zájemců. Pokud máte zájem přijít napište na .

 

V pátek 24. 1. od 20:00 hodin film FORMAN vs FORMAN

Snímek, který vznikl v česko-francouzské koprodukci společností Negativ, Alegria, České televize a ARTE, je uceleným životním portrétem jednoho z předních českých režisérů Miloše Formana, sumarizuje jeho životní cestu, na níž se prolíná přízeň s ranami osudu, osobní pátrání i tápání. Snímek je koláží často neviděných soukromých oficiálních archivů i autobiografického vzpomínání, které namluvil režisérův syn Petr.

PROJEKCE PROBÍHÁ V KLUBOVNĚ NAD POŠTOU.

 

MALOVÁNKY RÝMOVÁNKY

Nové pololetí začíná v úterý 4. 2. Kurz bude otevřen při dostatečném počtu zájemců a je vhodný pro všechny starší 2 let. Šikovná dítka, která již trochu spolupracují mohou být i mladší. Více informací viz letáček v příloze.

 

Přeji vám příjemný vstup do nového pracovního týdne a těšíme se na vás v pátek v klubovně.

 

Věra Formanová

předseda rodinného centra CHUCHLE, z. s.

 

Starochuchelská 7/20

159 00  Praha 5 – Velká Chuchle

Tel. 603 268 256