Odznak všestrannosti

Celý školní rok byli žáci průběžně připravováni a testováni v Odznaku všestrannosti, který vrcholil sportovním dopolednem jednotlivých ročníků (na druhém stupni v rámci hodin TV. Žáci po celý rok soutěžili v těchto disciplínách – člunkový běh, skok daleký z místa, švihadlo 1 min., hod na cíl, prkno, výskoky na lavičku (pouze 2. stupeň). V úterý 28. 6. se konalo velké vyhlašování jednotlivých disciplín a byl udělován Odznak všestrannosti. Ocenění Odznak všestrannosti obdrželi – Marie Rút Janská (1. B), Matyáš Chomát (2. B), Kateřina Průšová (3. B), Radek Straka (4. B), Emílie Krištůfková (5. B), Veronika Sedláčková (7. A), Viktor Štěch (7. A), Pavlína Malantuková (9. B), Ladislav Svoboda (9. B) a Matyáš Dostálek (9. A).

Lucie Krpatová