Poetické setkání 2019

Dne 21. února se na naší škole uskutečnil neuvěřitelný již 17. ročník Poetického setkání, kdy jsme strávili příjemné odpoledne ve společnosti poezie i prozaických textů, které děti přednesly. Letos zasedly v porotě tři ženy, paní starostka Lenka Felix, čestný host, herečka  Šárka Vaculíková a paní ředitelka Eliška Jančíková. Čtyřleté moderátorské období brilantně zakončila dvojice Áňa Fléglová a Verča Kočendová, které symbolicky předaly štafetu někomu dalšímu. Porota měla skutečně letos nelehký úkol, protože zvláště v některých kategoriích se sešly výjimečné výkony. Do obvodního kola nakonec postupují Václav Sedlák, Prokop Křivský, Filip Cvejn, Eliška Riedlbauchová, Magdaléna Bicanová, Apolena Grešová, Antonín Křivský a Adéla Huřtáková. Gratulujeme a budeme jim držet palce v dalším kole!