Pozvání na akce projektu MAP II. Praha 16 – registrace pro zasílání pozvánek

Vážení rodiče,

naše škola je zapojena do projektu Místní akční plán rozvoje vzdělávání pro Prahu 16. Hlavní cílem projektu je vzájemná spolupráci aktérů, kteří se účastní vzdělávacího procesu nebo ho nepřímo ovlivňují. Projekt se z velké části zaměřuje na rodiče a děti. Pravidelně pořádáme workshopy a semináře pro rodiče, které jsou hrazeny z projektu, a tedy pro účastníky zdarma!

Jaké akce pro Vás MAP Praha 16 připravuje pro první pololetí školního roku 2021/2022?

  • 26.10.2021 – On-line workshop pro rodiče – Jak vychovat dítě se zdravým sebevědomím a sebeúctou? – Ukážeme vám, čím můžete aktivně rozvíjet sebevědomí a sebeúctu vašich dětí. Naučíme se, jak zdravá sebeúcta souvisí se schopností zvládat zodpovědně svůj život.
  • 11/2021 – Opakování úspěšného on-line semináře Školní připravenost a zralost
  • 11/2021 – „Minikonference“ na téma kariérního poradenství  (orientace na trhu práce, výběr střední školy…) pro žáky devátých tříd a jejich rodiče
  • 12/2021 – Interaktivní workshop pro rodiče a děti – Učení hrou, kde si budete moci vyzkoušet různé výukové hry pro mladší i starší děti s podporou zkušených lektorů

Aktivity projektu můžete sledovat na FB stránce projektu: FB MAP II. Praha 16 nebo na webových stránkách: web MAP II. Praha 16.

Zveme Vás k účasti na akcích projektu a sledování našich aktivit. Pokud máte zájem o zasílání pozvánek na připravované akce, vyplňte prosím následující registrační formulář: Registrační formulář

S pozdravem

Mgr. Eliška Jančíková