Předvánoční setkání

V úterý dne 20. prosince jsme se sešli u nás ve škole na tradičním předvánočním setkání. Rodiče, jejichž děti chodí na první stupeň, měli připravené dílničky ve třídách svých dětí. Ve druhém patře školy potom byla připravena výstavka prací ze školních vánočních dílen, které proběhly v minulém týdnu v úterý. Na těchto dílnách si děti pod vedením učitelů vyráběly mnohdy velice zajímavé výrobky. Jedním z velmi zajímavých byla například barevná sůl. Výstavku organizovala paní učitelka Nedomová a musím říct, že se jí stejně jako vloni velice povedla. Tradiční osmácká kavárna byla také skvěle připravená – a to i přes fakt, že ke konci akce jim již téměř nezbylo žádné cukroví ani pití. Letošní setkání se opravdu zdařilo a já pevně věřím, že tato tradice zůstane v naší škole zachována.

Radek Neumann, 9. třída