Program RC Chuchle – květen

Dobrý den vážení příznivci našich aktivit,

do konce školního roku zbývají už jen dva měsíce, ale i v jejich průběhu můžete využít naše aktivity.

1. 5. Sladké tvoření

Začátek v 17 hodin.

Oblíbená tvůrčí dílna pro děti od 5-ti let. Děti si pod dohledem lektorky Pavlíny Hrbkové ozdobí dortík pomocí cukrářských zdobení a fondánu.

Registrace předem je nutná na emailu .

Registrace probíhá do pátka 12. 5.

1. 5. Kreativní hodinka

Začátek v 17 hodin.

Úspěšná kreativní hodinka pokračuje tentokrát na téma mozaiky. Kreativní hodinka je vhodná pro děti předškolního a mladšího školního věku.

Vstupné 200 Kč se hradí předem na základě zaslané faktury. Faktura je odeslána na základě registrace. Registrace předem je nutná na emailu .

Registrace probíhá do čtvrtka 18. 5.

1. 5. Velké tvoření pro malé ruce

Začátek v 16 hodin – předpokládaný konec 17.30 – 18.00 hodin

Tvoření pro děti od 1. tříd ZŠ. Tentokrát si vytvoříme rámeček, který bude sloužit na uklízení sponek a korálků. Díky rámečku už nebudou sponky po šuplících a korálky s řetízky zamotané do klubíčka.

Vstupné 250 Kč se hradí předem na základě zaslané faktury.

Registrace předem je nutná na emailu .

Registrace probíhá do pátka 19. 5.

Těšíme se na vás při všech našich aktivitách.

Věra Formanová

předseda rodinného centra CHUCHLE, z. s.

Starochuchelská 7/20

159 00  Praha 5 – Velká Chuchle