Aktuality

Uzavření železničního přejezdu

Ve dnech 25. – 27. září bude železniční přejezd ve Velké Chuchli uzavřen pro automobilovou dopravu. Přechod pro chodce bude možný. Důvodem je zřízení kotvení železničního mostu přes Vrutici v oblasti železničního přejezdu.

Informace

Změna kontaktního telefonu na školní družinu: 739 084 974

Za Josefem Poslušným

24. června 2021 zemřel po zákeřné nemoci v požehnaném věku 86 let Pan učitel Josef Poslušný, který v naší škole působil v letech 1969 – 2006 a výrazně ovlivnil několik generací žákyň a žáků naší školy. Byl výraznou postavou pedagogického sboru, prakticky celý svůj život věnoval dětem. (Pokračování textu…)

Předběžné informace k návratu všech žáků do škol

Od  17. května budou bez rotací fungovat 1. stupně ZŠ v celé ČR a 2. stupně v krajích Pardubickém, Plzeňském, Královéhradeckém, Karlovarském, Libereckém, Středočeském a v Praze.

Třídy se budou vyučovat podle aktuálního rozvrhu. Pokud v některých třídách dojde k drobným úpravám rozvrhu, třídní učitelé děti se změnami včas seznámí.

Jakmile obdržíme konkrétní pokyny z MŠMT, budeme vás podrobněji informovat.

Uzavření železničního přejezdu

Z důvodu demontáže trakčního vedení a železničního svršku bude ve dnech 11. ledna (8:00 – 17:30 hodin) a 18. ledna (10:00 – 16:00 hodin) uzavřen železniční přejezd ve Velké Chuchli. Cca od 12.30 hod. bude zajištěna možnost pěšího přechodu na vlastní nebezpečí. Autobus linky 172 bude jezdit po náhradní trase (informace o jízdním řádu zatím nebyly zveřejněny).

 

Od 18. listopadu je opět v provozu školní autobusová linka 261

V návaznosti na rozhodnutí Vlády České republiky o obnovení prezenční výuky pro 1. a 2. třídy základních škol od 18. listopadu 2020 reagují Praha i Středočeský kraj obnovením provozu všech školních linek v Praze. V provozu tak bude opět i chuchelská linka 261, která propojuje Zbraslav, Lahovičky, Radotín a Velkou Chuchli.

První třídní schůzky proběhnou korespondenčně

Z důvodu epidemiologické situace proběhnou první třídní schůzky korespondenční formou. Zákonní zástupci žáků obdrží v následujících dnech všechny potřebné informace od třídních učitelů elektronicky. Sledujte prosím své e-maily / Bakaláře.