Aktuality

Jarní výzdoba

Děti, rodiče i přátele školy měla potěšit jarní výzdoba, kterou jsme nainstalovali v minulém týdnu na nádvoří školy. Krásně kvetoucí jarní květiny můžete obdivovat jenom na naší fotografii. Škola zůstává i v následujícím týdnu zavřená a děti se vzdělávají doma.

Foto: Tomáš Hromádka

 

Sledujte web!

Další organizační pokyny týkající se vzdělávání našich žáků  v souvislosti s aktuálním výskytem epidemie COVID-19 vám budeme průběžně sdělovat na webových stránkách školy.

Aktuálně ke koronaviru

V souladu s vyjádřením MŠMT a Hygienické stanice hlavního města Prahy ve věci šíření koronaviru Covid‑19 zatím jako škola nepřistupujeme k žádným mimořádným opatřením. Žáci byli dnes ráno poučeni o nutnosti zvýšeného dodržování hygienických zásad.

Zítra bude rozhodnuto o účasti žáků naší školy (5. – 9. ročník) na festivalu Jeden svět na školách.

Doporučujeme, abyste i nadále sledovali aktuální informace.

Větrné info pro rodiče

Vážení rodiče, protože s orkánem v Česku máme pramálo zkušeností, necháváme na Vás, abyste posoudili, do jaké míry je pro vaše dítě dnešní cesta do školy bezpečná a zda pro ně nebude lepší zůstat doma v závětří. Tato informace se týká především rodičů dětí dojíždějících z větší dálky.

Úspěšní řešitelé Dějepisné olympiády

Mezi úspěšné řešitele obvodního kola Dějepisné olympiády se v tomto školním roce zařadili deváťáci Tadeáš Pietras (13. místo) a Ota Kuzník (17. – 19. místo). V konkurenci bezmála třiceti účastníků ze všech základních škol a gymnázií z Prahy 5 se umístili na hezkých místech. Tadeáše ze základních škol překonali pouze účastníci z FZŠ Barrandov II. Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci naší školy na tradiční znalostní soutěži.

Začala sezóna bruslení

Díky podpoře Spolku rodičů navštíví v průběhu ledna a února všechny třídy naší školy zimní stadion v Černošicích, kde si žáci procvičí své bruslařské umění.