Aktuality

Poděkování ředitelky školy

Moje letošní poděkování za skvělou práci směřuje tradičně k celému pedagogickému sboru a dětem, ale také k chuchelskému i mimochuchelskému školnímu společenství za jeho stálou přízeň a podporu. Přeji Vám všem, abyste v letních měsících načerpali novou energii i hodně optimismu, a budu se těšit na setkání v novém školním roce.

Mějte se krásně a odpočívejte.

Mgr. Eliška Jančíková

Třídní schůzky

V úterý 19. 4. proběhnou třídní schůzky.  Třídy 1. stupně zahajují v 17:00, třídy 2. stupně v 17:30. Přejeme hezké Velikonoce a těšíme se na Vás.

Adaptační skupina pro děti ukrajinských uprchlíků

Aktuálně uvažujeme o zřízení adaptační skupiny pro děti ukrajinských uprchlíků a hledáme pracovníka či dobrovolníka, který by o ně pečoval.  Vhodnou kvalifikací může být např. vzdělání v oblasti pedagogiky, psychologie, sociální práce či zdravotnictví. Bližší informace – tel. 257 941 039, e-mail: .

Testování žáků

Na základě mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví probíhá screeningové testování žáků ve vybraných okresech. Naší školy se toto testování týká také.

Testování proběhne ve dnech 8. a 15. listopadu 2021. Testovat budeme antigenními testy Genrui Bio Tech (1. stupeň) a SEJOY (2. stupeň). Další podrobnosti najdete ve zvláštním článku.

Uzavření železničního přejezdu

Ve dnech 25. – 27. září bude železniční přejezd ve Velké Chuchli uzavřen pro automobilovou dopravu. Přechod pro chodce bude možný. Důvodem je zřízení kotvení železničního mostu přes Vrutici v oblasti železničního přejezdu.

Informace

Změna kontaktního telefonu na školní družinu: 739 084 974