Aktuality

Větrné info pro rodiče

Vážení rodiče, protože s orkánem v Česku máme pramálo zkušeností, necháváme na Vás, abyste posoudili, do jaké míry je pro vaše dítě dnešní cesta do školy bezpečná a zda pro ně nebude lepší zůstat doma v závětří. Tato informace se týká především rodičů dětí dojíždějících z větší dálky.

Úspěšní řešitelé Dějepisné olympiády

Mezi úspěšné řešitele obvodního kola Dějepisné olympiády se v tomto školním roce zařadili deváťáci Tadeáš Pietras (13. místo) a Ota Kuzník (17. – 19. místo). V konkurenci bezmála třiceti účastníků ze všech základních škol a gymnázií z Prahy 5 se umístili na hezkých místech. Tadeáše ze základních škol překonali pouze účastníci z FZŠ Barrandov II. Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci naší školy na tradiční znalostní soutěži.

Začala sezóna bruslení

Díky podpoře Spolku rodičů navštíví v průběhu ledna a února všechny třídy naší školy zimní stadion v Černošicích, kde si žáci procvičí své bruslařské umění.

Další termín sběrové soutěže

Připomínáme, že soutěž ve sběru druhotných surovin (papír, plastová víčka, hliníkové obaly) pokračuje dalším sběrovým dnem. Suroviny můžete přinést v pátek 13. prosince 2019 v čase 7:15 hod. – 8:00 hod. Suroviny prosíme předem zvážit a při předání oznámit jméno a příjmení, třídu a hmotnost surovin. Která třída vyhraje tentokrát?

Platba za obědy

Prosíme rodiče, aby platby za obědy na leden uhradili vzhledem k vánočním svátkům a přelomu kalendářního roku do 15. prosince 2019. Děkujeme za pochopení.