Archivní neaktuální příspěvky

prázdniny

Vážení rodiče a děti,

přeji Vám všem krásné a zejména zasloužené prázdniny plné odpočinku, pohody a krásných zážitků.

Moc, moc, moc chválím děti za práci v celém školním roce. Bylo mnoho práce a opravdové dřiny. Vážím si toho a zároveň jsem také ráda, že se nám podařilo vytvořit soudržnou partu. Vaši andílci jsou skvělí.

Vám, milí rodiče, děkuji za spolupráci, komunikaci a za práci s Vašimi miláčky. Byl to dobrý i náročný rok.

Děkuji Vám a těším se na další rok

Jana Miškovská

pozn.: v přípravném týdnu, tj. od 28. 8. 2017,vložím příspěvek na stránky /seznam pomůcek – mnoho jich nebude/, abychom nebyli ve stresu a začali v klidu školní rok.

2.A a2.B – Lesní třídy

Celý školní rok jsme plnili daltonské úkoly na téma TAJEMNÁ LESNÍ OBYDLÍ I OBYVATELÉ. Pomocí příběhů o ztracených domácích skřítcích v lese jsme sledovali život vybraných lesních živočichů. Nakonec jsme všechny získané poznatky uplatnili při tvorbě plakátu plného lesních souvislostí, který je k nahlédnutí ve škole. Za naše celoroční úsilí jsme získali certifikát LESNÍ TŘÍDA. Za každý vydaný certifikát lesní třídy nakoupí Sdružení Tereza 10m2 lesa na Ještědu, který bude novou výsadbou a hospodařením přeměněn na přirozený les. Jsme tedy patrony 20m2 Nového pralesa na Ještědském hřebeni.

(Pokračování textu…)

5.5 Sport EXPO – beseda s běžci a dopravní hřiště

Součástí Pražského maratonu není je běh na 42 km a kousek ale beseda s běžci. Odpověděli nám na všechny naše zvědavé otázky a dokonce se nám podepsaly a vyfotily se s námi. 🙂 Nakonec jsme si zajezdili na kolech.

2.A – Týdenní plán

2.A TÝDENNÍ PLÁN

26.6.- 30.6. 2017
_____________________________________________

Akce, informace:

Pondělí až čtvrtek vyučování končí v 11:45.

Prosím o nahlášení dětí,které půjdou v pátek 30.6. na oběd.

26.6. pondělí : děti si odnesou učebnice pro 3.ročník,prosím podepsat+obalit

od 27.6. do 29.6. nosit jen penál+knihu na čtení.Budeme dokončovat daltonské úkoly.

Oblékejte děti sportovně – budeme chodit do lesa za skřítky.

29.6. čtvrtek budu poslední den ve škole: rozdám dětem úkoly na prázdniny a prázdninové deníky. Rozloučím se se svými žáčky.

30.6.pátek – vyučování končí v 8:45. Vysvědčení rozdá dětem paní zástupkyně Petra Haladová. Mít desky.

Přeji Vám všem hezké léto a 4. září se opět uvidíme.  Renata Králová

Týdenní plán 3.A od 26.6. – 30.6. 2017

Plán od 26. 6. – 30. 6. 2017

PŘEDMĚTUČIVO
Český jazykDokončit pracovní sešit z českého jazyka

Pracovní sešit z čítanky do str. průběžně doplníme

Dokončit Čtyřlístek

Dokončit Hejného

PrvoukaDokončit sešit z prvouky

Domácí úkoly

Akce, informace

26. 6. výlet parníkem po Vltavě, zakončení Daltona

S sebou svačinu, pití. Sraz ráno ve třídě, návrat kolem 12. hodiny.

27. 6. Piknik v Chuchelském háji.  S sebou přinést deku, dobroty, pití. popř. krém na opalování, klobouk nebo kšiltovku.

28. 6. Sportovní dopoledne – vzít si sportovní obuv

29. 6. Program upřesníme podle počasí

30. 6. Vysvědčení – vzít si desky na vysvědčení

Děkuji paní Zdeně Žebrakovské a paní Martině Jandečkové za finanční příspěvek na školní výlet.

Díky finančnímu příspěvku zbylo z výletu zhruba 78 Kč na dítě.  Peníze použiji na odměny na konec školního roku.

DĚTI MAJÍ ZAPSANÉ V NOTÝSKU VÝSLEDKY Z TESTOVÁNÍ 3. TŘÍD. Prosím podívejte se na výsledky a podepište. V případě nejasností mě kontaktujte.

Přeji dětem i rodičům krásné a slunečné prázdniny a v pondělí 4. září se těším na viděnou.

2.A+2.B Lesní akademie

Dne 22.6. 2017 se sešli příznivci obou druhých tříd opět v lese v divadélku. Představení se neslo ve staročeském duchu. Diváci byli pozváni do Domažlic na Chodské slavnosti. Dokonce byly k mání i chodské koláče a viděn byl i dvouhlavý drak. Nahlédněte a nelekněte se…….

(Pokračování textu…)

Týdenní plán 3.A od 19.6. -23.6. 2017

Plán od 19. 6. –  23. 6. 2017

PŘEDMĚTUČIVO
Český jazykDokončit pracovní sešit z českého jazyka

Pracovní sešit z čítanky do str. průběžně doplníme

V úterý Čtenářské deníčky. (kniha za květen)

Dokončit Čtyřlístek

Dokončit Hejného

PrvoukaDokončit sešit z prvouky

Domácí úkoly

Akce, informace

19. 6. Odevzdávání učebnic

21. 6. Generálka na akademii v divadle Kalich – dopoledne, Pro toho, kdo bude vystupovat je účast nutná !!!

23. 6. Školní akademie v divadle Kalich (od 17 hodin).  Sraz dětí bude v 16.30 hod. v divadle Kalich. Do divadla děti přivedou rodiče. Děti budou mít modré džínové kraťasy nebo sukni, barevné triko nebo tílko, popř. kšiltovku. (vše barevné, veselé).

26. 6. výlet parníkem po Vltavě, zakončení Daltona

27. 6. Piknik v Chuchelském háji

Doplňte omluvené hodiny do žákovských knížek.

Děti, které budou mít doplněny všechny pracovní sešity, mohou nosit vlastní knížku nebo hru.