Ukončení provozu školní družiny

Vážení rodiče,

už nám končí školní rok 2018/2019. Snad byl pro Vás i Vaše děti úspěšný a budete mít krásné prázdniny. V úterý 25. 6. 2019 budou děti dostávat vysvědčení. Školní družina bude v omezeném provozu od 7.00 do 8.00 a od 8:30 hod. do 12:30 hod.

Ještě jednou hezké prázdniny!

Jana Pěkná

Masopustní karneval ve školní družině

Je středa 20. února, končí školní vyučování a my se již nemůžeme dočkat dnešního karnevalového veselí. Po obědě pospícháme do svých oddělení. Namaskování, nalíčení, oblečení do masky, to přeci chvíli potrvá. Když jsou všichni připraveni, odcházíme průvodem do družinové herny. Karneval může začít tancem v rytmu disko. Mimo tance jsme si zahráli i několik her a soutěží… Čas se pomalu chýlí k závěru, následuje vyhodnocení masek, které byly velmi pěkné, a bylo velice těžké určit ty nejlepší. A tak z každého oddělení byly vybrány čtyři masky, které zvítězily. Všechny masky si zasloužily odměnu.

Děkujeme dětem za krásné odpoledne.

(Pokračování textu…)

Vánoční besídka ve školní družině

Ve středu 19.12. proběhla ve školní družině vánoční besídka. Děti se už samozřejmě nemohly dočkat, a tak poctivě každý den připravovaly program. Vánoční atmosféru navodili samotní žáci zpěvem koled a přednesem básní. Krásnou atmosféru doplnily také dárečky, které jim pod stromečkem nechal Ježíšek. A tak nám ve družině přibyly nové stavebnice a hry. Středeční vánoční odpoledne se nám moc vydařilo.

(Pokračování textu…)

Turnaj v šachu a dámě ŠD

Jak je v naší školní družině zvykem, pokaždé v listopadu tu probíhá turnaj deskových her šachu, dámě a člověče nezlob se. Ani tento školní rok nebyl výjimkou. Kdo zrovna nehrál, tak fandil svému kamarádovi. Odpoledne se dětem líbilo, atmosféra byla pohodová a děti si vysoutěžily mnoho drobných odměn.