Talentmánie ve školní družině

V pátek 24.ledna se ve školní družině uskutečnila radostně očekávaná akce Talentmánie. Děti v soutěži předváděly svůj talent v nejrozmanitějších kategoriích. Divákům předváděly své pohybové, taneční, pěvecké a hudební dovednosti. Všichni žáci školní družiny byli zapojeni. Někteří se na chvíli stali porotci, moderátory, účinkujícími a důležitá byla i role diváka, která dodala celé akci příjemnou atmosféru.

(Pokračování textu…)

Vánoční besídka ve školní družině

Vánoce, Vánoce přicházejí…, znělo včera odpoledne školní družinou a je to tak, děti připravily vánoční atmosféru zpíváním koled a přednesem vánočních básniček. Na závěr našeho slavnostního odpoledne jsme zjistili, že se pod stromečkem skrývaly dárky od Ježíška, které jsme si s radostí i zvědavostí rozbalili.

Turnaj v šachu a dámě

Ve středu 27. listopadu proběhl ve všech odděleních školní družiny turnaj v šachu a dámě. Skvěle si vedly všechny děti a odnesly si sladkou odměnu.

Malířem na asfalt

Dne 24.9.2019 v areálu naší základní školy děti ze školní družiny prožily krásné slunečné odpoledne, a to při příležitosti malování křídami na asfaltový povrch. Fantazii se nekladly meze a věříme, že si děti tuto akci náležitě užily. Všichni účastníci byli  odměněni sladkostí.

STREET/BREAK DANCE

Vážení rodiče,

v pondělí 30.9.2019 od 15:00 bude v tělocvičně ukázková hodina STREET/BREAK DANCE pro děti od 6 do 11let (zdarma). Zájemci se mohou přijít podívat s písemným souhlasem rodičů (předají paní vychovatelce ŠD).

Organizace školní družiny

Vážení rodiče,

školní družina začíná v pondělí dne 9. 9. 2019 po vyučování. Tento den nebude v provozu školní jídelna. Od úterý 10. září v 7.00hod otevíráme i ranní družinu.

Jana Pěkná, vedoucí vychovatelka ŠD