Mimoškolní činnost

Rozsvícení vánočního stromečku na náměstí Chuchelských bojovníků

Vážení!

Sbor dobrovolných hasičů Velká Chuchle si Vás dovoluje pozvat na slavnostní rozsvícení Vánočního stromečku ve Velké Chuchli, které se uskuteční první adventní neděli – 3.12.2017 od 16:00 hod. na náměstí Chuchelských bojovníků.

SAMOTNÉ ROZSVÍCENÍ STROMEČKU PROBĚHNE V 17:00 hod.

Celá akce proběhne pod záštitou ÚMČ Praha – Velká Chuchle a pana starosty Stanislava Fresla.

K občerstvení bude připravena horká polévka, teplý čaj, svařené víno, pivo a vánoční cukroví.

Přijďte si zazpívat koledy a načerpat začínající vánoční atmosféru!

Hasiči Chuchle

Kroužek VĚDA NÁS BAVÍ

Dobrý den,

rádi bychom Vás informovali, že kroužek VĚDA NÁS BAVÍ bude začínat již příští týden.

Kroužek začíná od 2.10.2017.

KroužekDenČasZačátek výuky
ZŠ Charlotty MasarykovéPondělí14:00 – 15:0002.10.2017

Rodiče budou informováni o začátku kroužku. Aktuální seznam přihlášených dětí má vždy lektor u sebe.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

S pozdravem a přáním pěkného dne

Vaše VĚDA NÁS BAVÍ

Nábor nových tanečních talentů do taneční skupiny Out of Bounds

Svěřte vaše dítě do péče profesionálů, kteří se pravidelně umisťují na předních příčkách prestižních tanečních soutěží a působí na tanečním poli již více než 10 let.

Taneční skupina Out of Bounds se zaměřuje na street dancové taneční styly a působí v Praze již více než 10 let. Její hlavní zázemí je v Holešovicích, kde působí soutěžní složka dospělých tanečníků, ale již druhým rokem působí také na ZŠ Charlotty Masarykové ve Velké Chuchli. Out of Bounds má také své soutěžní taneční složky pro děti a juniory, kteří trénují na Praze 4. Taneční složka ve Velké Chuchli se skládá ze začátečníků, kteří mohou do soutěžních složek postoupit, nebo si chodí prostě jen zatančit, vše záleží jen na vás.

(Pokračování textu…)