1. A

Náš karneval

Poslední den před jarními prázdninami jsme ve škole měli karneval. Ráno jsme se všichni sešli a ve třídě se oblékli do masek a naparádili se. V tělocvičně na nás už čekal pan kouzelník, který nás zapojil do svých kouzel. Tak jsme třeba kouzlili, až jsme začarovali omalovánky nebo zajíce. Potom nám pan kouzelník vázal různá vtipná zvířátka nebo květiny pro holčičky z nafouklých dlouhých hadů. A úplně na konec jsme si všichni zatancovali. Karneval se nám moc líbil a děkujeme panu kouzelníkovi. A teď už se těšíme na prázdniny.

Mgr. Vladimíra Saviová (Pokračování textu…)

První třídy v ZOO

Víte, jak vycvičit prasátko, lišku, nosála, nebo lamu? My ano! Při zaznění zvukového signálu cvičenci věděli, že úkol dělají správně, a dostali odměnu (a že takové metody fungují nejen na zvířátka, víme asi všichni 🙂 ). Děti obdivovaly zvířecí obyvatele, s nadšením prozkoumaly indiánskou vesnici Bororo a koupily si drobnost na památku.

Děkujeme Evě Slavíkové za fotografie, které si můžete prohlédnout v příloze tohoto článku

Eliška Slobodová

(Pokračování textu…)

Informace pro 1. třídy – budoucí prvňáčky

Slavnostní zahájení před školou. Poté následuje postupné přivítání prvňáčků v jednotlivých třídách.

Prvňáčky přivítá pan starosta Mgr. Martin Melichar a paní ředitelka Mgr. Eliška Jančíková.

Budoucí prvňáčci spolu s rodiči obdrží veškeré informace od třídní učitelky a vedoucí školní družiny.

Předpokládaný konec v 10:00 hodin.

Vážení rodiče, děti nepotřebují první den aktovku a prosíme Vás, abyste vyčkali s nákupem školních pomůcek. Děti dostanou dárkový balíček školních pomůcek.

Rozvrh pro 1.A, 1.B  od 1. 9. 2014 – 5. 9. 2014

Po8:00-10:00