1.A + 1.B Lesní akademie

Dnes odpoledne ožilo lesní divadlo u Zookoutku ve Velké Chuchli. Slétli se totiž obě první třídy, aby zahrály 3 příběhy včelích medvídků. Nakonec vše dobře dopadlo, Pučmeloud odhalen a do sudu zavřen.

Na odvážlivce čekala Bosostezka. Statečných bosonohých bylo tolik, že se tvořila i fronta. Na závěr bylo i něco do bříška – sladkého i uzeného.

Děkujeme všem přítomným za příjemný čtvrteční podvečer.

Renata Králová + Iva Suchomelová

Nahlédněte … (Pokračování textu…)

1.A +1.B Farma Blaník

Co vše vše jsme zažili? – Pokřtili jsme mládě morčátka- ode dneška se jmenuje Hihlík. Vylezli jsme na rozhlednu. Prošli jsme jeskyně s tajnou chodbou, les nočních skřítků, tajemnou cestu Močálníků a lesní chrám. Nejvíce se nám líbily atrakce -lanovka, bludiště, dřevěný hrad, nafukovací trampolína, skluzavky s lanovým mostem, kamenné bludiště. Potěšila nás různá domácí zvířátka.

Nahlédněte …

(Pokračování textu…)

1. B 19-04-15 Třídní schůzky

Zápis:       Třídní schůzky              19. 4. 2016

1. Info: – Školní řád :
    1. používání mobilů ve škole je zakázané
    2. používání koloběžek a longbordů je v areálu školy zakázané – bezpečnost a škola neručí za případné škody. Doporučuji tyto věci do školy nenosit – tř. učitelka.
    – Klasifikace :
    1. Písemné práce
    2. Sešity z diktátů a minutovek – vysvětlení systému hodnocení                                       (jednoduchý přehled známek na deskách sešitu, pak průměr za celý měsíc, sami uvidíte, jak na tom vaše dítě je). Důležité je pravidelné procvičování doma.
  2. Termíny: –
    20. 4. Projektový den – Voda u vodní nádrže v Lahovičkách, platí Sdruž. rodičů
    22. 4. + 27. 5. Sběr
    25. 4. Prevence rizik. jevů : první dvě hod. „Třídní klima“
    28. 4. Knižní veletrh – možnost i knihy pro dospělé
    1. 6. Kino Radotín „Malý princ“
    3. 6. Divadlo v Dlouhé „Kapela jede“
    7. 6. Focení – domluveno max. 4 fotografie na žáka
    14. 6. Výlet – Farma Blaník (celodenní s obědem)
    22. 6. Akademie 2. ročníků v tělocvičně
    23. 6. Akademie 1. ročníků v Chuchelském háji v lesním divadle sraz v lesním divadle v 16, 00 h. trvání do 18,00 h. Kdo, co?                             buřty – domluveno, každý si donese sám (A co klacky na opékání???)
    kytara – pan Kobes s rodiči z 1. A
    oheň – nikdo, pouze rodiče z 1.
    dobrodružná stezka pro rodiče a děti – paní učitelky
    24. 6. Akademie ostatních tříd v divadle Kalich
    30. 6. Konec školního roku
  3. Vyúčtování: vráceny peníze z výletu a programů jednotlivcům
  4. Dotazy: ………….

Vypracovala : Suchomelová                                                                                                       21. 4. 2016

ZOO Praha

24. 2. 2016 jsme navštívili spodní část zoologické zahrady.
Byl pro nás připraven program “Nebojte se strašidel”. V programu jsme si zahráli na princezny a rytíře a seznamovali jsme se s různými zajímavými zvířaty. Mezi ně patřil například hroznýš Karel, sklípkan Růženka, gekon Evžen a strašilka.
Po programu jsme se šli podívat na gorily, opičky, tučňáky i přes špatné počasí jsme si to pořádně užili.

23-02-ZOO (11) 23-02-ZOO (13) 23-02-ZOO (15)

Interaktivní program “Zimní příroda”

8. 1. jsme si vyslechli zajímavé informace o zimní přírodě, seznámili jsme se s ptáčky a ostatními zvířaty, které můžeme v zimě vidět . Závěrem jsme vytvořili krmení pro ptáčky ze sádla, vloček, obilnin….Z této směsi jsme vytvarovali koule, které jsme dali do sítěk. Ten den jsme koule zavěsili na stromky v okolí školy.

01-08-16-Progr.Zimní příroda (7) 01-08-16-Progr.Zimní příroda (6) 01-08-16-Progr.Zimní příroda (3)