Sdružení rodičů

Družina hledá talent

Ve středu 30. ledna se ve školní družině uskutečnila toužebně očekávaná akce Talentmanie. Zúčastnily se děti ze všech oddělení, kdo nechtěl, vytvořil publikum, bez kterého by se to samozřejmě také neobešlo. Děti v této soutěži každoročně předvádějí svůj talent v nejrozmanitějších kategoriích. Viděli jsme zpěv jednotlivců i skupin, hry na  hudební  nástroje, taneční  vystoupení, kouzla, aerobic, kouzelnou cukrářku… Díky nadšení všech dětí proběhla Talentmanie na výbornou a pro nás dospělé byla pohlazením po duši.

(Pokračování textu…)

Informace ze Spolku rodičů

Výše příspěvku za školní rok:

Za rodinu, ze které navštěvuje školu jedno dítě,  je to 600,- Kč/ na školní rok, za rodinu, ze které navštěvují školu dvě nebo více dětí, je to 900,- Kč/ na školní rok.

Příspěvky prosíme zaslat na účet číslo: 260142881/0300.

Do poznámky prosím uveďte jméno žáka / žáků a jejich třída / třídy. Příspěvek by měl být uhrazen nejdéle do konce listopadu.

Pozvánka na schůzku Spolku rodičů

Spolek rodičů při ZŠ Velká Chuchle

zve rodiče žákyň a žáků školy na

SCHŮZKU SPOLKU,

která se bude konat 13.9. 2018 od 16.00 hodin ve třídě 4.A v přízemí nové přístavby školy.

Program:

– diskuze, náměty k činnosti Spolku

– schválení výše finančního příspěvku

– schválení návrhu rozpočtu pro nový školní rok

– projednání zprávy o činnosti a hospodaření spolku ve školním roce 2017/18

– volba nových členů výboru

za radu spolku vás zve Hana Lošťáková

Spolek rodičů: Přístavba školy – aktuální stav 15. 5. 2018

Vážení rodiče a přátelé Základní školy ve Velké Chuchli, sepsala jsem v bodech aktuální situaci, která je mi známa:

– Podle informací z Věstníku veřejných zakázek dnes v 10 hodin na Městském úřadě mělo proběhnout otevírání obálek s nabídkami od zájemců o přístavbu školy.

– Včera odpoledne jsme za Spolek rodičů umístili ke vchodu do „kontejnerů“ květinovou výzdobu – snad to přežije a udělá radost i někomu dalšímu.

(je zde i volná kapacita, kdyby si zde případně děti chtěly vypěstovat i něco dalšího – dodáme zeminu) (Pokračování textu…)

Ze Spolku rodičů

Na adrese  https://skola.chuchle.cz/spolek-rodicu/ ‎jsou zveřejněny aktuální informace ze Spolku rodičů: Informace o platbách, výroční zpráva spolku a zpráva o hospodaření spolku a také dopis vedení spolku určený zastupitelům MČ Praha – Velká Chuchle ve věci dostavby školy a provozu školy v aktuálním školním roce.

Informace ze Spolku rodičů

Výše příspěvku ve školním roce 2017/2018 zůstává stejná:

Příspěvky prosíme zaslat na účet číslo: 260142881/0300.

Do poznámky prosím uveďte jméno žáka / žáků a jejich třída / třídy. Příspěvek by měl být uhrazen nejdéle do konce listopadu 2017.

Významná část příspěvků bude využita pro úhradu mimoškolních vzdělávacích a sportovních aktivit v době náročného provozu po započetí stavby. Příspěvky budou rovnoměrně rozděleny mezi třídy.