Sdružení rodičů

Informace ze Spolku rodičů

Výše příspěvku za školní rok:

Za rodinu, ze které navštěvuje školu jedno dítě,  je to 600,- Kč/ na školní rok, za rodinu, ze které navštěvují školu dvě nebo více dětí, je to 900,- Kč/ na školní rok.

Příspěvky prosíme zaslat na účet číslo: 260142881/0300.

Do poznámky prosím uveďte jméno žáka / žáků a jejich třída / třídy. Příspěvek by měl být uhrazen nejdéle do konce listopadu.

Pozvánka na schůzku Spolku rodičů

Spolek rodičů při ZŠ Velká Chuchle

zve rodiče žákyň a žáků školy na

SCHŮZKU SPOLKU,

která se bude konat 13.9. 2018 od 16.00 hodin ve třídě 4.A v přízemí nové přístavby školy.

Program:

– diskuze, náměty k činnosti Spolku

– schválení výše finančního příspěvku

– schválení návrhu rozpočtu pro nový školní rok

– projednání zprávy o činnosti a hospodaření spolku ve školním roce 2017/18

– volba nových členů výboru

za radu spolku vás zve Hana Lošťáková

Spolek rodičů: Přístavba školy – aktuální stav 15. 5. 2018

Vážení rodiče a přátelé Základní školy ve Velké Chuchli, sepsala jsem v bodech aktuální situaci, která je mi známa:

– Podle informací z Věstníku veřejných zakázek dnes v 10 hodin na Městském úřadě mělo proběhnout otevírání obálek s nabídkami od zájemců o přístavbu školy.

– Včera odpoledne jsme za Spolek rodičů umístili ke vchodu do „kontejnerů“ květinovou výzdobu – snad to přežije a udělá radost i někomu dalšímu.

(je zde i volná kapacita, kdyby si zde případně děti chtěly vypěstovat i něco dalšího – dodáme zeminu) (Pokračování textu…)

Ze Spolku rodičů

Na adrese  https://skola.chuchle.cz/spolek-rodicu/ ‎jsou zveřejněny aktuální informace ze Spolku rodičů: Informace o platbách, výroční zpráva spolku a zpráva o hospodaření spolku a také dopis vedení spolku určený zastupitelům MČ Praha – Velká Chuchle ve věci dostavby školy a provozu školy v aktuálním školním roce.

Informace ze Spolku rodičů

Výše příspěvku ve školním roce 2017/2018 zůstává stejná:

Příspěvky prosíme zaslat na účet číslo: 260142881/0300.

Do poznámky prosím uveďte jméno žáka / žáků a jejich třída / třídy. Příspěvek by měl být uhrazen nejdéle do konce listopadu 2017.

Významná část příspěvků bude využita pro úhradu mimoškolních vzdělávacích a sportovních aktivit v době náročného provozu po započetí stavby. Příspěvky budou rovnoměrně rozděleny mezi třídy.

Schůzka Spolku rodičů

Spolek rodičů při ZŠ Velká Chuchle

zve rodiče žákyň a žáků školy na

SCHŮZKU SPOLKU,