Školní výdejna

Zahájení provozu školní výdejny

• 3. září 2018 školní výdejna obědy nevydává.
  • Plný provoz školní výdejny bude zahájen v úterý 4. září 2018. Děti i cizí strávníci budou do budovy školní výdejny v Kazínské 8 vstupovat vchodem po schůdkách (dříve nouzový východ).

Důležité sdělení pro všechny stravované

Od školního roku 2018/2019 nepojme kapacitně Školní jídelna Radotín všechny naše žáky, v Radotíně se budou stravovat pouze žáci 1. stupně a všichni dospělí. Žákům, kteří budou od 3. září na 2. stupni, budou přihlášky zrušeny. Pro žáky 1. stupně se nic nemění. Všem strávníkům budou v průběhu července vráceny přeplatky.

Pro žáky 2. stupně bude dováženo jídlo ze Základní školy Barrandov – Chaplinovo nám.

Naše školní výdejna je z hlediska prostorových i personálních možností schopna vydat 3 různá jídla, proto bude z Barrandova dovážen pouze 1 druh.  Žáci 2. stupně si nebudou moci vybírat ze dvou jídel a bude jim automaticky přiřazena 1. volba.

Pro nás je organizačně nejnáročnější, že musíme vést evidenci žáků stravovaných na Barrandově sami. Čekáme na uzavření smlouvy se Základní školou Barrandov – Chaplinovo nám., poté připravíme pokyny k přihlašování a placení obědů (cena oběda pro 2. st. – 29,- Kč). Děkujeme za pochopení celé situace a sledujte prosím naše webové stránky, abyste si mohli podle svého zájmu včas obědy přihlásit.

Mgr. Eliška Jančíková

Zvýšení cen stravného od ledna 2018

Vážení strávníci, na základě žádosti o navýšení cen stravného, schválené dne 15.11.2017 Radou MČ Praha 16  – č.1216/2017, budou od 1.1.2018 navýšeny ceny stravného následovně:

Dotovaná strava děti skupina A ………. 28 Kč

Dotovaná strava děti skupina B ………. 30 Kč

Dotovaná strava děti skupina C ………. 31 Kč

Dospělí cizí (učitelé, pracovníci úřadu, a další) ………. 68 Kč

Penzisté ……………………………………  65 Kč

Prosíme všechny strávníky a zákonné zástupce, aby tuto skutečnost vzali včas na vědomí a na měsíc leden 2018 upravili své trvalé příkazy podle věku strávníka či přizpůsobili částku za stravné v příkazech k úhradě.

Strávníkům s nastaveným inkasem doporučujeme odblokovat limity na částku, která nepokryje stravné na celý měsíc.

Děkujeme za Vaše pochopení.

Zuzana Ondrušová, ŠJ Radotín

První den ve výdejně

V úterý 5. 9. se poprvé otevřely dveře nové výdejny jídla na Kazínské 8/5. Příjemné prostředí nabízí strávníkům veškeré zázemí, na které byli zvyklí ze školní jídelny. Navíc prostory jsou o mnoho větší, takže sezení a konzumace oběda je v tomto ohledu mnohem příjemnější. Nově je vybudováno také sociální zázemí a šatna, kam si žáci mohou odložit nejen školní aktovky, ale v zimě i kabáty.  (Pokračování textu…)

Zahájení provozu školní výdejny

Předpokládané zahájení provozu školní výdejny na adrese Kazínská 8/5 je stanoveno na úterý 5. září 2017  (v den zahájení školního roku, tj. 4. září 2017, se obědy nevydávají!).  Pokud by došlo k nějakým změnám, budeme vás včas informovat na webových stránkách.

Platba za obědy a za družinu

Vážení rodiče,

dovolte mi, abych Vám připomněla přihlášení k odběru obědů ve Školní jídelně Radotín do 25. 8. 2017, současně prosím nezapomeňte zrušit trvalý příkaz k placení obědů v bývalé školní jídelně. Platby, které na náš účet již dorazily, budu postupně vracet na uvedené číslo účtu.

Poplatek za školní družinu ve výši 300 Kč plaťte na číslo účtu 19-131628359/0800 do 10. dne daného měsíce, do zprávy pro příjemce uveďte jméno a třídu dítěte.

Děkuji a přeji Vám příjemné zbývající dny letních prázdnin.

Mgr. Eliška Jančíková