Školní výdejna

Zvýšení cen stravného od ledna 2018

Vážení strávníci, na základě žádosti o navýšení cen stravného, schválené dne 15.11.2017 Radou MČ Praha 16  – č.1216/2017, budou od 1.1.2018 navýšeny ceny stravného následovně:

Dotovaná strava děti skupina A ………. 28 Kč

Dotovaná strava děti skupina B ………. 30 Kč

Dotovaná strava děti skupina C ………. 31 Kč

Dospělí cizí (učitelé, pracovníci úřadu, a další) ………. 68 Kč

Penzisté ……………………………………  65 Kč

Prosíme všechny strávníky a zákonné zástupce, aby tuto skutečnost vzali včas na vědomí a na měsíc leden 2018 upravili své trvalé příkazy podle věku strávníka či přizpůsobili částku za stravné v příkazech k úhradě.

Strávníkům s nastaveným inkasem doporučujeme odblokovat limity na částku, která nepokryje stravné na celý měsíc.

Děkujeme za Vaše pochopení.

Zuzana Ondrušová, ŠJ Radotín

První den ve výdejně

V úterý 5. 9. se poprvé otevřely dveře nové výdejny jídla na Kazínské 8/5. Příjemné prostředí nabízí strávníkům veškeré zázemí, na které byli zvyklí ze školní jídelny. Navíc prostory jsou o mnoho větší, takže sezení a konzumace oběda je v tomto ohledu mnohem příjemnější. Nově je vybudováno také sociální zázemí a šatna, kam si žáci mohou odložit nejen školní aktovky, ale v zimě i kabáty.  (Pokračování textu…)

Platba za obědy a za družinu

Vážení rodiče,

dovolte mi, abych Vám připomněla přihlášení k odběru obědů ve Školní jídelně Radotín do 25. 8. 2017, současně prosím nezapomeňte zrušit trvalý příkaz k placení obědů v bývalé školní jídelně. Platby, které na náš účet již dorazily, budu postupně vracet na uvedené číslo účtu.

Poplatek za školní družinu ve výši 300 Kč plaťte na číslo účtu 19-131628359/0800 do 10. dne daného měsíce, do zprávy pro příjemce uveďte jméno a třídu dítěte.

Děkuji a přeji Vám příjemné zbývající dny letních prázdnin.

Mgr. Eliška Jančíková