Ze školy

Pozvánka na akademii prvních, druhých a třetích tříd

Zdravíme všechny rodiče a přátele prvních, druhých a třetích tříd a zveme Vás na akademii, která se bude konat v pondělí 24. 6. ve školní jídelně a na dvoře kolem od 17 hodin.

Velmi uvítáme, přispějete-li občerstvením na společný stůl – (prosím již v servírovatelném stavu.)           Moc děkujeme a těšíme se na Vás.

Uvidíte pásmo písní, básniček i tanců z kouzelného sluchátka a uvedeme též operu Prodaná nevěsta.

Dětský den

V pátek 31. 5. 2019 si žáci šestých tříd připravili Den dětí v chuchelské MŠ. Jednalo se již o tradiční akci, kdy budoucí patroni organizují dopoledne plné her pro naše nejmenší. Žáci se úkolu ujali opravdu zodpovědně a měli nachystáno celkem 16 stanovišť v areálu MŠ. Navíc si obě třídy připravily divadelní představení, které sklidilo velký úspěch.

Nyní šesťáci pomalu předávají štafetu dál, jelikož příští rok už budou patroni se vším všudy.

(Pokračování textu…)

Jazykový kurz v Torquay

Děti napsaly:

We were on an amazing school trip to Britain last week. Our journey took us about 14 hours. It was so long! I didn´t sleep well so I was very tired in the morning and I think I was not the only one. We travelled by ferry across the Channel la Manche. When we arrived to Torquay, we visited Living Coast Zoo and we walked around the harbour too. The host families, school and afternoon trips were still ahead of us. ……..  I really enjoyed the whole trip. The journey was long but England was perfect. The school was amazing. The teachers were so kind to us and helpfull. Our host family was good – tastefull food, but they didnt talk to us as much as I expected. The trips to Dartmoor and Morwellham were the best for me and the other trips were really nice too. We had a pleasant guide. I think I have improved my English and this journey was useful for me and the others.

Kateřina Kolářová 8.A

(Pokračování textu…)