Závěrečné práce žáků 5. a 9. ročníku

Vážení rodiče, milí přátelé školy,

jste srdečně zváni na prezentace závěrečných prací  žákyň a žáků pátých tříd a třídy deváté. Nahlédněte prosím do následujícího rozpisu.

Těšíme se na shledání s Vámi.

Mgr. Eliška Jančíková

Závěrečné práce třídy V. A – 7. června 2017, čestný host v porotě pan místostarosta Martin Šimek

8:OO – 8:05 – Slavnostní zahájení

8:05 – 8:15 Adam Laburda Letecké modelářství
8:15 – 8:25 David Hora NHL
8:25 – 8:35 Klára Němcová Londýn
8:35 – 8:45 Martin Šimek Freestyle koloběžky
8:45 – 8:55 Martin Macháček Parkour

 

9:00 – 9:10 Valentina Cemper Brabantík
9:10 – 9:20 Lukáš Procházka Dopravní letadla
9:20 – 9:30 Anežka Havlinová Házená
9:30 – 9:40 Slavi Tošev Zemětřesení
9:40 – 9:50 Agáta Bayerová Život s morčaty

 

  9:55 – 10:05 Eliška Benčatová Papoušek senegalský
10:05 – 10:15 Oliver Prýca Vynálezy antického Řecka a Říma
10:15 – 10:25 Lukáš Fatka Bubny
10:25 – 10:35 Tomáš Boura Tenis
10:35 – 10:45 Natálie Nápravníková HB Dance

 

11:00 – 11:10 Alex Mácha Bikros
11:10 – 11:20 Ondřej Kozický Kefalonie
11:20 – 11:30 Patrik Cvrk Lego
11:30 – 11:40 Jan Soukup Lionel Messi
11:40 – 11:50 Filip Obadal Nejmenší státy Evropy

 

12:00 – 12:10 Dominik Tichota Fotbal
12:10 – 12:20 Markéta Seidlerová Florbal
12:20 – 12:30 Terezie Říšská Seychelly

Slavnostní zakončení

 

Závěrečné práce třídy V. B – 8. června 2017, čestný host v porotě paní Jana Havlíčková Svobodová, členka školské rady

8:OO – 8:05 – Slavnostní zahájení

8:05 – 8:15 Magdaléna Anna Borková Skauting

 

8:15 – 8:25 Olívia Buřilová Slovensko
8:25 – 8:35 Diana Lukjanov Čokoláda
8:35 – 8:45 Eda Pokorný Coca-cola
8:45 – 8:55 Adam Matys Judo

 

9:00 – 9:10 Filip Tamchyna Hasiči na Jílovišti
9:10 – 9:20 Tomáš Ludvík Světové hry
9:20 – 9:30 David Seidler RC modeling
9:30 – 9:40 René Šerý Strašilka Ďábelská
9:40 – 9:50 Martin Kupčík Hudba

 

  9:55 – 10:05 Richard Garlík NASA
10:05 – 10:15 Viktorie Pietrasová Animovaný film
10:15 – 10:25 Maxim Špak Lyže
10:25 – 10:35 Matyáš Hnízdil Sklípkani
10:35 – 10:45 Tadeáš Hnízdil Jihočeský kraj

 

11:00 – 11:10 Ludmila Hložková Sedm divů světa
11:10 – 11:20 Mikuláš Páv Dráhová cyklistika
11:20 – 11:30 Klárka Linhartová Gymnastika
11:30 – 11:40 Barbora Rokosová Plemena slepic
     

Slavnostní zakončení

 

Závěrečné práce IX. třídy – 9. června 2017, čestný host v porotě pan starosta Stanislav Fresl

8:OO – 8:10 – Slavnostní zahájení

8:10 – 8:25 Neumann Radek Petr Ginz Mgr. Minářová
8:25 – 8:40 Bukovianský Oliver Kubismus Mgr. Minářová
8:40 – 8:55 Jirát Tomáš Baseball Mgr. Martin
8:55 – 9:10 Rendl Kryštof Fryderyk Chopin Mgr. Martin

 

9:20 – 9:35 Spáčilová Eliška Ženský lacrosse Mgr. Bošková
9:35 – 9:50 Paulas Rostislav DC Comics Mgr. Bošková
9:50 – 10:00 Buk Ondřej Vans Mgr. Bošková
10:00 – 10:10 Civín Petr Sparta vs. Slavie Mgr. Bošková

 

10:25 – 10:40 Šamalíková Kamila Boxlacrosse Mgr. Bošková
10:40 – 10:55 Černá Anna Módní návrhářství Mgr. Nedomová
10:55 – 11:10 Hnízdil Vojtěch Bayern Mnichov Mgr. Nedomová
11:10 – 11:20 Jäger Lukáš Fotografie Mgr. Nedomová

 

11:30 – 11:45 Kovář Daniel Freestyle scootering Mgr. Procházková
11:45 – 12:00 Jiříček Petr Hardware Mgr. Hromádka
12:00 – 12:10 Matouš Martin Apple Mgr. Hromádka

Slavnostní zakončení