Závěrečné práce žáků 5. a 9. ročníku

Vážení rodiče, milí přátelé školy,

jste srdečně zváni na prezentace závěrečných prací  žákyň a žáků pátých tříd a třídy deváté. Nahlédněte prosím do následujícího rozpisu.

Těšíme se na shledání s Vámi.

Mgr. Eliška Jančíková

Závěrečné práce třídy V. A – 7. června 2017, čestný host v porotě pan místostarosta Martin Šimek

8:OO – 8:05 – Slavnostní zahájení

8:05 – 8:15Adam LaburdaLetecké modelářství
8:15 – 8:25David HoraNHL
8:25 – 8:35Klára NěmcováLondýn
8:35 – 8:45Martin ŠimekFreestyle koloběžky
8:45 – 8:55Martin MacháčekParkour

 

9:00 – 9:10Valentina CemperBrabantík
9:10 – 9:20Lukáš ProcházkaDopravní letadla
9:20 – 9:30Anežka HavlinováHázená
9:30 – 9:40Slavi ToševZemětřesení
9:40 – 9:50Agáta BayerováŽivot s morčaty

 

  9:55 – 10:05Eliška BenčatováPapoušek senegalský
10:05 – 10:15Oliver PrýcaVynálezy antického Řecka a Říma
10:15 – 10:25Lukáš FatkaBubny
10:25 – 10:35Tomáš BouraTenis
10:35 – 10:45Natálie NápravníkováHB Dance

 

11:00 – 11:10Alex MáchaBikros
11:10 – 11:20Ondřej KozickýKefalonie
11:20 – 11:30Patrik CvrkLego
11:30 – 11:40Jan SoukupLionel Messi
11:40 – 11:50Filip ObadalNejmenší státy Evropy

 

12:00 – 12:10Dominik TichotaFotbal
12:10 – 12:20Markéta SeidlerováFlorbal
12:20 – 12:30Terezie ŘíšskáSeychelly

Slavnostní zakončení

 

Závěrečné práce třídy V. B – 8. června 2017, čestný host v porotě paní Jana Havlíčková Svobodová, členka školské rady

8:OO – 8:05 – Slavnostní zahájení

8:05 – 8:15Magdaléna Anna BorkováSkauting

 

8:15 – 8:25Olívia BuřilováSlovensko
8:25 – 8:35Diana LukjanovČokoláda
8:35 – 8:45Eda PokornýCoca-cola
8:45 – 8:55Adam MatysJudo

 

9:00 – 9:10Filip TamchynaHasiči na Jílovišti
9:10 – 9:20Tomáš LudvíkSvětové hry
9:20 – 9:30David SeidlerRC modeling
9:30 – 9:40René ŠerýStrašilka Ďábelská
9:40 – 9:50Martin KupčíkHudba

 

  9:55 – 10:05Richard GarlíkNASA
10:05 – 10:15Viktorie PietrasováAnimovaný film
10:15 – 10:25Maxim ŠpakLyže
10:25 – 10:35Matyáš HnízdilSklípkani
10:35 – 10:45Tadeáš HnízdilJihočeský kraj

 

11:00 – 11:10Ludmila HložkováSedm divů světa
11:10 – 11:20Mikuláš PávDráhová cyklistika
11:20 – 11:30Klárka LinhartováGymnastika
11:30 – 11:40Barbora RokosováPlemena slepic
   

Slavnostní zakončení

 

Závěrečné práce IX. třídy – 9. června 2017, čestný host v porotě pan starosta Stanislav Fresl

8:OO – 8:10 – Slavnostní zahájení

8:10 – 8:25Neumann RadekPetr GinzMgr. Minářová
8:25 – 8:40Bukovianský OliverKubismusMgr. Minářová
8:40 – 8:55Jirát TomášBaseballMgr. Martin
8:55 – 9:10Rendl KryštofFryderyk ChopinMgr. Martin

 

9:20 – 9:35Spáčilová EliškaŽenský lacrosseMgr. Bošková
9:35 – 9:50Paulas RostislavDC ComicsMgr. Bošková
9:50 – 10:00Buk OndřejVansMgr. Bošková
10:00 – 10:10Civín PetrSparta vs. SlavieMgr. Bošková

 

10:25 – 10:40Šamalíková KamilaBoxlacrosseMgr. Bošková
10:40 – 10:55Černá AnnaMódní návrhářstvíMgr. Nedomová
10:55 – 11:10Hnízdil VojtěchBayern MnichovMgr. Nedomová
11:10 – 11:20Jäger LukášFotografieMgr. Nedomová

 

11:30 – 11:45Kovář DanielFreestyle scooteringMgr. Procházková
11:45 – 12:00Jiříček PetrHardwareMgr. Hromádka
12:00 – 12:10Matouš MartinAppleMgr. Hromádka

Slavnostní zakončení